نشست تخصصی بررسی پیشرفت پروژه‌های عمرانی در شبکه بهداشت و درمان بجستان

انتشار محتوا: ۲۲ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۵:۱۲ قبل از ظهر
نشست تخصصی بررسی پیشرفت پروژه‌های عمرانی در شبکه بهداشت و درمان بجستان در جلسه تخصصی دانشگاه با حضور مدیران معاونت توسعه و شبکه بهداشت و درمان شهرستان بجستان برگزار شد.

نشست تخصصی بررسی پیشرفت پروژه‌های عمرانی در شبکه بهداشت و درمان بجستان در جلسه تخصصی دانشگاه با حضور مدیران معاونت توسعه و شبکه بهداشت و درمان شهرستان بجستان، آقای دکتر مرادی، معاون توسعه دانشگاه، ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین ، بر اهمیت تکمیل پروژه‌های بهداشتی و درمانی تأکید و نسبت به رفع مشکلات اعتباری بیمارستان و شبکه بهداشت بجستان اظهار امیدواری نمود.

در ادامه آقای مهدی درّی ، مدیر گروه برنامه ریزی بودجه و پایش عملکرد دانشگاه، به ارائه تفصیلی وضعیت اعتبارات تخصیص یافته به شبکه بجستان پرداخت. وی همچنین به بررسی جزئیات تفاهم‌نامه منعقد شده با وزارت بهداشت مربوط به تأسیسات بیمارستان آیت‌الله مدنی اشاره کرد و اعلام داشت که با این تفاهم‌نامه، چشم‌انداز روشنی برای توسعه و بهسازی زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در نظر گرفته شده است. آقای مهندس یعقوبی ، مدیر دفتر فنی دانشگاه، نیز گزارشی از وضعیت کنونی زیرساخت های بیمارستان ارائه داد. او به کمبودها و نیازهای فوری تأسیساتی اشاره کرد و نحوه رعایت الزامات اعتباربخشی در بخش‌های مختلف بیمارستان را تشریح نمود. تاکید شد که رعایت این الزامات علاوه بر بهبود ارائه خدمات، می‌تواند به افزایش رضایتمندی بیماران و کارکنان بیانجامد. در پایان جلسه، آقای قادری ، رییس شبکه بهداشت و درمان بجستان به تحلیل و بررسی وضعیت مالی و اعتباری در شبکه پرداخت. با توجه به گزارش‌های عملکردی ارائه شده، مقرر شد تیم مدیریتی شبکه بهداشت به همراه مدیران معاونت توسعه برنامه‌های اصلاحی را جهت ارتقاء کیفیت خدمات درمانی بجستان پیگیری نمایند.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس